• 1401/05/10 - 08:47
  • تعداد بازدید : 83
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تشکیل کمیته کاهش پیامدهای سیل در ادارات کل دامپزشکی استان‌ها

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر «سید محمد آقامیری» معاون وزیر و رئیس این سازمان امروز در جلسه شورای مدیران و مدیران کل دامپزشکی استان‌ها که به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد، اعلام کرد: با توجه به اهمیت توجه به مشکلات مردم گرفتار سیل در استان‌ها سیلزده و همچنین پیشگیری از بروز خسارات هرگونه سیل احتمالی در سایر استان‌ها، تمام مدیران کل دامپزشکی مبادرت به تشکیل کمیته‌های استانی جهت پیشگیری از بروز پیامدهای منفی یا کاهش آن کنند.
 
وی با بیان اینکه مدیران کل دامپزشکی باید در چنین مواقعی صرفا با هدف کمک به مردم در کنار ولی نعمت ها باشند اظهار کرد: پیگیری مطالبات و مشکلات مردم عزیز و اقدام با قید فوریت، از جمله وظایفی است که هر مدیرکل استانی باید به صورت مسئولانه به آن توجه کنند.
 
دکتر آقامیری از همکاران اردوهای جهادی هم خواست تا در زمینه بخشی از امور همکاران دامپزشکی در استان‌ها به یاری مردم سیلزده بشتابند و به رسالت ملی و شرعی خود عمل کنند. کما اینکه حضور روحانیت معزز هم همچون گذشته در کنار مردم گرفتار و دارای ابهامات فراوان ناشی از مشکلات رخ داده برای احشام آنها حائز اهمیت است.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 288885
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید