• 1402/05/21 - 08:42
  • تعداد بازدید : 548
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور در دیدار با مدیر کل دامپزشکی استان البرز مطرح کرد:

هر هفته روابط عمومی های برتر در حوزه های مختلف معرفی میشود

دکتر امین اسدی مشاور معاون وزیر و مدیر روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور با حضور در اداره کل دامپزشکی استان البرز با دکتر توکلی مدیرکل دامپزشکی استان البرز دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور دکتر اسدی البرز را از استان های فعال و پیشگام در حوزه روابط عمومی نام برد و افزود: جهاد تبیین و ارتباط موثر رسانه ای دو ویژگی شاخص در این استان است که شایسته تقدیر و تشکر میباشد وی گفت: در حوزه روابط عمومی برنامه های ویژه ای داریم وعملکرد تمامی روابط عمومی زیر ذره بین کارشناسان روابط عمومی سازمان خواهد بود و هر هفته روابط عمومی های برتر در حوزه های مختلف معرفی میشود.


وی در این دیدار از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو سخن گفت و افزود: خوشبختانه با مدیریت صحیح و فعال و با حساسیت کامل در تمامی استان ها عملیات سم پاشی در حال اجراست.


در این دیدار دکتر توکلی مدیر کل دامپزشکی استان البرز نیز ضمن خوش آمد گویی گزارشی از وضعیت اداره کل در قسمت های مختلف را ارائه داد وی افزود: خوشبختانه استان البرز در خصوص بیماری تب کریمه و کنگو مورد ابتلا وجود ندارد و عملیات سم پاشی بصورت کامل انجام می شود. توکلی در ادامه بیان کرد: بازدید مسئولان سازمان دامپزشکی کشور از ادارات دامپزشکی و دیدار با همکاران سبب دلگرمی و افزایش روحیه در بین آنان میشود.

  • گروه خبری : اخبار داخلی,اخبار اسلایدر,اخبار روابط عمومی
  • کد خبر : 306043
کلمات کلیدی
حامد فاضلی

حامد فاضلی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه