چهارشنبه 24 مرداد 1397   11:17:01

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10261016
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72110446 تعداد بازديد زيرپورتال: 13955941 اين زيرپورتال امروز: 3796 سایت در امروز: 22189 اين صفحه امروز: 3065 دريافت RSS در امروز: 232662 دريافت RSS صفحه: 70
اخبار استانی
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از شهرستان فلاورجانبازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از شهرستان فلاورجان
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از شهرستان فلاورجانبازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از شهرستان فلاورجان
1397/5/16 سه‌شنبه
بازدید مدیر کل دامپزشکی استان اصفهان از شهرستان فلاورجان

در راستای بررسی وضعیت شهرستان ها دکتر موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان و هیات همراه از شهرستان فلاورجان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ در ابتدای این این بازدید دکتر موحدی با حضور در بین همکاران شبکه دامپزشکی ضمن تشکر از پرسنل این شبکه بواسطه تلاش هایی که در مسیر حفظ بهداشت عمومی جامعه انجام دادند، ابراز امیدواری کرد که همچون گذشته نسبت به وظایف و مسئولیت های خود حساسیت های لازم را داشته باشند.

در این جلسه دکتر سید اکبر حسینی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان گزارش مختصری از عملکرد و فعالیت های پرسنل شبکه دامپزشکی این شهرستان ارائه داد و سپس همکاران در خصوص مسائل، مشکلات و موارد مدنظر خود به بیان دیدگاه ها پرداختند، که دکتر موحدی قول هایی جهت پیگیری و رفع برخی از موارد مطرح شده داد.

در ادامه دکتر موحدی و هیات همراه از کشتارگاه صنعتی دام در حال ساخت در شهرستان فلاورجان را بازدید کردند، که در این بازدید دکتر خامسی پور گزارشی از روند ساخت و اقداماتی که تاکنون در خصوص این کشتارگاه صورت گرفته ارائه کرد، سپس کریمی مدیر کشتارگاه از دغدغه های خود در خصوص آینده کاری کشتارگاه مطرح کرد، که دکتر موحدی راه کارهایی جهت رفع آن ارائه داد.

در ادامه دکتر موحدی و هیات همراه از دو کشتارگاه سنتی دام این شهرستان بازدید کرد و شرایط بهداشتی این محل ها را مورد بررسی قرار دادند و ضمن صحبت با مدیران این دو واحد در خصوص ادامه کار در این کشتارگاه ها تذکرات لازم را به آنها داد.

در این بازدید دکتر محمد کشتکار معاون سلامت و دکتر خامسی پور رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذائی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دکتر موحدی را همراهی می کردند.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان
عكس هاي مرتبط :
كلمات كليدي : دکتر شهرام موحدی مدیر کل دامپزشکی استان , دکتر سید اکبر حسینی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فلاورجان , بازدید از کشتارگاه , بازدید شهرستانی

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است