سه‌شنبه 3 مهر 1397   00:43:21

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10601929
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74981980 تعداد بازديد زيرپورتال: 14365529 اين زيرپورتال امروز: 358 سایت در امروز: 2077 اين صفحه امروز: 215 دريافت RSS در امروز: 246360 دريافت RSS صفحه: 9
اخبار استانی
منفعت کمک کردن به دامپزشکی به سلامت مردم بر می گردد.منفعت کمک کردن به دامپزشکی به سلامت مردم بر می گردد.
منفعت کمک کردن به دامپزشکی به سلامت مردم بر می گردد.منفعت کمک کردن به دامپزشکی به سلامت مردم بر می گردد.
1397/4/20 چهارشنبه
فرماندار شهرستان بن در دیدار با مدیرکل دامپزشکی استان عنوان کرد:
منفعت کمک کردن به دامپزشکی به سلامت مردم بر می گردد.
مدیرکل دامپزشکی استان به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع، رئیس اداره برنامه بودجه ، مسئول روابط عمومی و رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بن با فرماندار و رئیس دادگستری شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری، مدیرکل دامپزشکی استان ضمن دیدار با فرماندار شهرستان بن اظهار داشت: در شهرستان بن تعداد کم نیروی انسانی شاغل در دامپزشکی با تنوع و حجم کاری تناسب ندارد و فشارکاری زیادی را تحمل می کند.

دکتر حسینعلی سلطانی در ادامه بیان داشت : شهرستان بن تعداد  70 هزار رأس دام سبک و 2 هزار دام سنگین دارد که خطر بروز بیماری های مشترک بین انسان و حیوان کارکنان دامپزشکی را تهدید می کند.

دکتر سلطانی افزود : متأسفانه در چند سال اخیر اعتباراتی اضافه نشد و حجم کاری بیشتری بر دوش کارکنان دامپزشکی می باشد و باید شبانه روزی فعالیت نمایند.

وی گفت : اگر توان و فعالیت دامپزشکی کاهش یابد خطر آن متوجه سلامت مردم می باشد پس باید اعتبارات دامپزشکی خاص دیده شوند

سپس فرماندار شهرستان بن گفت  : با توجه به اینکه کار مردم شهرستان  بیشتر کشاورزی و دامپروری است کار دامپزشکی مهم است و منفعت کمک کردن به دامپزشکی به سلامت مردم بر می گردد.

مهندس نادری بیان داشت : اگر دامدار آموزش های لازم را ببیند می تواند به کمک دامپزشکی بیاید و فعالیت دامپزشکی به تبع کاهش پیدا می کند .

وی قول مساعد داد از نظر تخصیص اعتبار ات دامپزشکی خاص دیده شود

همچنین مدیرکل دامپزشکی استان از کشتارگاه شهرستان بازدید کرد و پیگیر احداث پیش سرد کشتارگاه شد .

در ادامه مدیرکل دامپزشکی استان با رئیس دادگستری شهرستان دیدار داشت و گفت: اگر احکام بازدارنده و سخت گیرانه تر باشد می تواند درس عبرتی برای متخلفان باشد.

 دکتر سلطانی اضافه کرد : پرونده های دامپزشکی بیشتر با سلامت مردم ارتباط دارد پس انتظار می رود احکام صادره سخت گیرانه تر باشد.

 رئیس دادگستری شهرستان گفت : در قوانین جدیدی مجازات های جایگزین حبس وجود دارد و بازدارندگی وجود ندارد پس با اطلاع رسانی می توان مردم را  از خطرات احتمالی آگاه کرد.

فتحی بیان داشت : با مستد ساری بهتر می توان با افراد متخلف برخورد کرد.

 در پایان با مدیرکل دامپزشکی استان با کارکنان دامپزشکی شهرستان دیدار داشت و مسائل و مشکلات آنها را جویا شد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان چهارمحال و بختیاری

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است