چهارشنبه 4 مهر 1397   02:21:04

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10610546
تعداد بازديد کنندگان سايت: 75060075 تعداد بازديد زيرپورتال: 14375464 اين زيرپورتال امروز: 785 سایت در امروز: 6141 اين صفحه امروز: 642 دريافت RSS در امروز: 246701 دريافت RSS صفحه: 43
اخبار استانی
دامپزشکی یک دستگاه خدماتی استدامپزشکی یک دستگاه خدماتی است
دامپزشکی یک دستگاه خدماتی استدامپزشکی یک دستگاه خدماتی است
1397/3/23 چهارشنبه
دامپزشکی یک دستگاه خدماتی است
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی با اشاره به وظایف حاکمیتی این مجموعه گفت: دامپزشکی یک دستگاه صد در صد خدماتی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی، دکتر محمد اصغرزاده دامپزشکی را یک دستگاه خدماتی دانست و تصریح کرد: این مجموعه جزو معدود دستگاه های اجرایی است که خدمات خود را در روستاها و حتی دورترین مناطق مرزی و کم برخوردار که حتی راه مناسب ارتباطی وجود ندارد به صورت رایگان  ارائه می دهد.

وی با بیان اینکه دامپزشکی بیشتر از 400 نوع  خدمت متنوع ارائه می دهدخاطرنشان ساخت: عمده این خدمات بهداشتی بوده و به صورت رایگان به تولیدکنندگان عرضه می شود.

مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی وظایف این مجموعه را حساس توصیف کرد و گفت: اکثر مردم با اهمیت وظایف و خدماتی که دامپزشکی انجام می دهد آشنا نیستند ولی در واقع اگر فعالیت های دامپزشکی حتی برای مدت کوتاهی متوقف شود، اثرات سوء عدم فعالیت های دامپزشکی در حوزه دام و طیور و بهداشت عمومی جامعه کاملا نمود پیدا می کند.

اصغرزاده فعالیت های دامپزشکی را عمدتا در حوزه پیشگیری دانست و گفت: در صورت عدم توجه به این مجموعه شاهد شیوع بیماری ها در جامعه انسانی و افزایش تخت های بیمارستانی خواهیم بود.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان جنوبی

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است