سه‌شنبه 3 مهر 1397   00:43:13

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10601926
تعداد بازديد کنندگان سايت: 74981974 تعداد بازديد زيرپورتال: 14365526 اين زيرپورتال امروز: 355 سایت در امروز: 2071 اين صفحه امروز: 212 دريافت RSS در امروز: 246360 دريافت RSS صفحه: 9
انتصابات
مراسم تکریم و معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان برگزار شدمراسم تکریم و معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان برگزار شدمراسم تکریم و معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان برگزار شد
1397/4/11 دوشنبه
مراسم تکریم و معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه رییس شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان با حضور مدیرکل دامپزشکی استان، و مسئول دفتر نماینده ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان و جمعی از مدیران و روسای ادرات و تولیدکنندگان مرتبط با حوزه دامپزشکی در محل شبکه شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی، در این جلسه  دکتر احمد شریعتی، مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی با اشاره به نامگذاری سال جدید به عنوان حمایت از کالای داخلی بیان کرد: اگر می خواهیم در کشور به استقلال برسیم باید به منابع داخلی خودمان و به پتانسیل های موجود در کشور توجه داشته باشیم و در این پتانسیل ها نقش حوزه تولید دام و فرآورده های دامی در سلامت، اقتصاد، معیشت و اشتغال بر کسی پوشیده نیست و در همه این حوزه ها همیشه نقش دامپزشکی روشن بوده است.

وی خاطر نشان کرد:از نظر کمی در بخش طیور گوشتی در استان حدود 100 میلیون جوجه ریزی داریم و در بحث مرغ تخمگذار نیز خراسان رضوی در کشور مقام دوم تولید تخم خوراکی را دارد، در بحث شیرخام در استان حدود 1 میلیون تن تولید داریم.

مدیر کل دامپزشکی استان در جمع بندی پایانی از عملکرد قوی و مقتدرانه دامپزشکی قوچان و مدیریت خوب مجموعه توسط دکتر علیرضا قدرتی، رییس قبلی شبکه دامپزشکی قوچان اعلام رضایت و تقدیر نموده و ادامه این روند را از تمامی همکاران خواستار شدند.

در ادامه جلسه دکتر علیرضا قدرتی در خصوص عملکرد خود در شبکه دامپزشکی شهرستان قوچان گفت: سعی ما در شهرستان حفظ و حراست از سرمایه های دامی و حفظ بهداشت عمومی جامعه و برقراری تعادل و توازن در تمامی حوزه ها بوده است.

 وی با اشاره به بحران های اخیر دامپزشکی در شهرستان از جمله تب برفکی، آنفلوانزای فوق حاد و ..... از همکاری بسیار خوب همه نهادها، ارگان ها و همکاران شبکه در حل این بحران ها قدردانی کرد.

در پایان نیز دکتر محمد احمدی رییس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان با اشاره به عملکرد خوب دکتر قدرتی خواستار ادامه همکاری هر چه بهتر همکاران بخش خصوصی و دولتی در این حوزه شد.

برای دیدن عکس های این مراسم اینجا کلیک کنید.

متن ابلاغ دکتر محمد احمدی به این شرح است؛
منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است