سه‌شنبه 1 خرداد 1397   20:24:13

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 9534423
تعداد بازديد کنندگان سايت: 66199598 تعداد بازديد زيرپورتال: 14394883 اين زيرپورتال امروز: 9598 سایت در امروز: 46788 اين صفحه امروز: 7818 دريافت RSS در امروز: 214274 دريافت RSS صفحه: 191
انتصابات
مهندس هاشمی بعنوان سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان معرفی شد مهندس هاشمی بعنوان سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان معرفی شد
مهندس هاشمی بعنوان سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان معرفی شد مهندس هاشمی بعنوان سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان معرفی شد
1397/2/5 چهارشنبه
مهندس هاشمی بعنوان سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان معرفی شد
در جلسه ای که در فرمانداری شهرستان دهاقان برگزار شد، ضمن تودیع دکتر قاسمی رئیس سابق شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان، مهندس هاشمی بعنوان سرپرست جدید این شبکه معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان؛ این جلسه با حضور دکتر موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان و مهندس قاسمیان فرماندار شهرستان دهاقان و تعدادی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی و نمایندگان بخش خصوصی برگزار شد.

در این جلسه دکتر موحدی با اشاره به نامگذاری امسال بنام حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی )، اظهار داشت: فرآورده های خام دامی جزو محصولات استراتژیک یک کشور است که خوشبختانه کشور در تولید این فرآورده ها به خودکفایی رسیده است و با توجه به اشتغالزایی که در این حوزه وجود دارد، لذا حمایت از آن بسیار مهم می باشد.

وی در ادامه با تاکید بر این موضوع که نظارت های بهداشتی دامپزشکی و مشاوره هایی که کارشناسان دامپزشکی به تولید کننده ها می دهد در راستای شعار امسال می باشد، افزود: اولویت دامپزشکی تولید فرآورده های بهداشتی و با کیفیت می باشد که علاوه بر استفاده در بازار داخلی و مصرف کننده ایرانی، قابلیت صادرات به کشورهای دیگر را داشته باشد که با وجود بازار های متعدد موجب تولید و اشتغال پایدار می شود.

مدیرکل دامپرشکی استان اصفهان در ادامه با اشاره به حوزه های فعالیت دامپزشکی مثل کنترل و پیشگیری از بیماری های قابل انتقال از دام به انسان، کنترل و نظارت بر تولید فرآورده های خام دامی و... تصریح کرد: حضرت علی (ع) سلامت و امنیت را دو شاخصه دانست که تا فرد گرفتار آن نشود قدر آنرا نمی داند و امروزه دشمن برای فلج کردن کشور بدنبال به خطر انداختن امنیت غذایی کشور می باشد‌.

دکتر موحدی در پایان با اشاره به قابلیت ها، توانایی و خدماتی که دکتر قاسمی در دوران مسئولیت شان در شبکه دامپزشکی دهاقان داشت، در خصوص مهندس هاشمی گفت: وی تجربیاتی مدیریتی در سطح شهرستان و استان داشته که امیدوارم با استفاده از این تجربیات بتواند در مسئولیت مهمی که برعهده ش قرار داده شده موفق باشد.

در این جلسه مهندس قاسمیان ضمن خوش آمد گویی به مدیرکل دامپزشکی، هیات همراه و حاضرین در جلسه و تبریک اعیاد شعبانیه، بیان داشت: دامپزشکی جزو مهمترین ارگان هایی است که در بصورت مستقیم با سلامت جامعه در ارتباط است و بی توجهی به آن موجب بروز خسارات جبران ناپذیری می شود.

وی در ادامه با تاکید بر این موضوع که با حضور دکتر موحدی در سمت مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان، رشد شاخص های دامپزشکی و اتفاقات بسیار خوبی افتاد، گفت: مدیران مجموعه دامپزشکی با رویکرد دانش محوری و عملگرایی در محور اخلاق مداری به خدمت رسانی مشغول هستند و بدون هیچ ادعایی کارهای بزرگ را به سرانجام می رسانند.

فرماندار شهرستان دهاقان در ادامه با اشاره به اقدامات دکتر قاسمی و موفقیت هایی که وی در خدمت رسانی با همه کمبودهای نیرویی و اعتباراتی که با آن روبرو بود، افزود: مهندس هاشمی با توجه به سابقه مدیریت در شهرستان و شناخت صحیحی که از فرهنگ این شهرستان دارد از عوامل مهمی است که موفقیت وی را تضمین می کند.

در این جلسه دکتر قاسمی گزارشی از عمکرد چند سال خدمت خود در پست رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان ارائه داد و مهندس هاشمی ضمن اشاره به مسئولیت هایی که تاکنون داشته، همکاری و همدلی مسئولین استانی و شهرستانی را مهمترین عامل در موفقیت خود بیان کرد.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان
كلمات كليدي : شبکه دامپزشکی , دهاقان , تودیع و معارفه , دکتر قاسمی , مهندس هاشمی , مدیرکل , دکتر موحدی

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است