چهارشنبه 24 مرداد 1397   11:17:29

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10261030
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72110486 تعداد بازديد زيرپورتال: 13955955 اين زيرپورتال امروز: 3810 سایت در امروز: 22229 اين صفحه امروز: 3079 دريافت RSS در امروز: 232662 دريافت RSS صفحه: 70
انتصابات
انتصاب جدید در اداره کل دامپزشکی استان مازندرانانتصاب جدید در اداره کل دامپزشکی استان مازندران
انتصاب جدید در اداره کل دامپزشکی استان مازندرانانتصاب جدید در اداره کل دامپزشکی استان مازندران
1397/5/8 دوشنبه
انتصاب جدید در اداره کل دامپزشکی استان مازندران
طی حکمی از سوی مدیر کل دامپزشکی استان مازندران ، دکتر جواد دریاباری بعنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان محمودآباد معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران دکتر سید حسین رضوانی طی حکمی دکتر جواد دریاباری را به سمت سرپرست جدید اداره دامپزشکی شهرستان محمودآباد منصوب نمود.

رضوانی در مراسم معارفه دریاباری در جمع پرسنل دامپزشکی محمودآباد ضمن قدردانی از منفرد رئیس پیشین دامپزشکی این شهرستان که به افتخار بازنشستگی نائل شد، اظهار داشت: هدف ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، خدمت به خلق بوده که در دوران بازنشستگی آرامش خاطر را برایمان فراهم سازد پس باید در این دوران خدمتی، نهایت تلاش را برای انجام وظایف محوله خود بکار گیریم.

وی با اشاره به جمعیت دامی این شهرستان گفت، محمودآباد علاوه بر این جایگاه از منظر توریستی بودن نیز برایمان حائز اهمیت بوده و با داشتن جمعیتی شناور در طول سال و وجود مراکز عرضه فرآورده های خام دامی فراوان که بعنوان مواد اولیه غذای مردم در حال فعالیت می باشند و وجود رستورانها و مهمان پذیرهای متفاوت، باید حضور و نقش دامپزشکی در این شهرستان را ویژه ببینیم و اظهار امیدواری کرد، با مدیریت جدید و همدلی و تعامل بیشتر پرسنل ، کمافی السابق شاهد حضور کارشناسان بر روند صعودی و کیفی نظارت بهداشتی دامپزشکی در عرصه سلامت این شهرستان باشیم.

رضوانی در پایان از زحمات چندین ساله منفرد بعنوان رئیس ادارات دامپزشکی شهرستانهای آمل ، بابل و محمودآباد تجلیل کرد و برای وی آرزوی سلامتی و با ابلاغ پست سرپرستی دامپزشکی محمودآباد به دریاباری برای این همکار نیز آرزوی توفیق خدمت صادقانه نمود.

در مراسم تکریم و معارفه مسئول اداره دامپزشکی محمودآباد، علیزاده معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، طاهرنژاد مسئول حراست و روابط عمومی دامپزشکی مازندران حضور داشتند.

گفتنی است دریاباری، مسئولیت ادارات نظارت بر بهداشت عمومی و طرح و برنامه دامپزشکی استان را در کارنامه خدمتی خود داشته و پیش از این بعنوان کارشناس در اداره دامپزشکی شهرستان آمل مشغول انجام وظیفه بوده است.

منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی مازندران

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است