چهارشنبه 24 مرداد 1397   11:16:25

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 10261004
تعداد بازديد کنندگان سايت: 72110408 تعداد بازديد زيرپورتال: 13955928 اين زيرپورتال امروز: 3783 سایت در امروز: 22151 اين صفحه امروز: 3053 دريافت RSS در امروز: 232662 دريافت RSS صفحه: 70
اخبار داخلي
پیگیر راه انداری آزمایشگاه سطح سه در خصوص بیماری های مشترک انسان و دام هستیمپیگیر راه انداری آزمایشگاه سطح سه در خصوص بیماری های مشترک انسان و دام هستیم
پیگیر راه انداری آزمایشگاه سطح سه در خصوص بیماری های مشترک انسان و دام هستیمپیگیر راه انداری آزمایشگاه سطح سه در خصوص بیماری های مشترک انسان و دام هستیم
1397/5/14 يكشنبه
رئیس مرکز ملی تشخیص:
پیگیر راه انداری آزمایشگاه سطح سه در خصوص بیماری های مشترک انسان و دام هستیم
به گزارش مركز ملي تشخيص آزمايشگاه هاي مرجع و مطالعات كاربردي، جلسه هم اندیشی ماهانه مرداد کارکنان مرکز ملی تشخیص با بیان گزارشی از اقدامات انجام شده در ماه اخیر برگزار شد.
دکتر محمد حبیبی رییس مركز ملي تشخيص آزمايشگاه هاي مرجع و مطالعات كاربردي در ابتدای جلسه با تاکید بر پیگیری کارها تا حصول نتیجه گفت: بخشها باید در تهیه لوازم مورد نیاز در کنار بخش فنی مهندسی پیگیری لازم را داشته باشند و به عنوان نمونه، آماده سازی بخش تشخیص بیماری های دام توسط مهندس حسن زاده در مدت کوتاه قبل از برگزاری دوره بیماری تب برفکی آغاز شد که شایسته تقدیر است .
وی افزود : با پیگیری های انجام گرفته قصدداریم آزمایشگاه سطح سه در خصوص بیماری های مشترک انسان و دام را راه اندازی کنیم.
رئیس مرکز ملی تشخیص اعلام کرد تا کنون با حمایت بخش پشتیبانی سازمان دامپزشکی مشکل کمبود اعتبارات  نداشته ایم و مشکل اصلی «پیگیری» است و لازم است در چارچوب مقررات مناقصه خواسته هایمان را اعلام و پیگیری کنیم و از موارد دیگری که دراین ماه وجودداشت می توانم به تامین آب مرکز اشاره کنم که بازسازی تاسیسات آن انجام شده ولی همچنان لازم است که در صرفه جویی کوشا باشیم.
وی در مورد سیستم خنک کننده ساختمان اعلام کرد: این مسئله درشهریور اصلاح می شود و بودجه هفتاد ملیونی برای آن دیده شده است، همچنین تعدادمناسبی  کولر جدید خریداری شده و بزودی نصب می شود، همچنین سیستم خنک کننده بخش میکروبی اصلاح گردیده ،کاشی کاری و نصب پنجره دوجداره شروع شده و اتاق تقسیم برق اصلاح گردیده است که می تواند از مهمترین اقدامات اساسی در جهت افزایش ایمن سازی باشد.
دکترحبیبی در زمینه کالاهای موجود در انبار مواد آزمایشگاهی گفت: با تلاش همکاران مرکز ملی تشخیص موجودی مواد به روزرسانی و در حال توزیع آن ها بین ادارات کل متقاضی هستیم.
رئیس مرکز ملی تشخیص آزمایشگاه های مرجع و مطالعات کاربردی خواستار اعلام دستگاه های بی استفاده در بخش های مرکز شد تا جهت برنامه ریزی برای انتقال به آزمایشگاه های متقاضی اقدام گردد.
گفتنی است مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم به همراه  دکتر حاجیلو، دکترمسایلی ،دکتر غفوری و خانم شعبانی از مهمانان حاضر در این جلسه بودند.
منبع: مرکز ملی تشخیص

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازمان دامپزشکی کشور است